влевовправо
-12%Подрібнювач MH 2500 SLICE AL-KO (113871)
- Готово до відправки
- Код: 113871
7 899 ₴
6 932 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Измельчитель MH 2500 SLICE AL-KO (113871) - электрический ножевой измельчитель. Новинка 2022 года, мощный двигатель с передаточным механизмом для эффективной резки; ветки до 40мм; закаленный двойной нож, загрузочное отверстие с предохранительным механизмом; подвесной мешок для сбора сечки (50л).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 62 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Двигун | |
| Потужність | 2500 |
- Ціна: 6 932 ₴



