Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Stark RH-1400 MAX – перфоратор для свердління отворів в металі та деревині, ударного свердління та довбання в бетоні та камені.
Перфоратор Stark RH-1400 MAX має:
- Двигуном на 1400 Вт;
- Патрон SDS-MAX;
- Сучасним дизайном;
- Якісними комплектуючими (сталеві шестерні, мідний двигун з бронюванням);
- Великою силою удару до 15 Дж;
- Индикатором состояния щеток и сети;
- Системой гашения вибраций;
- Длинным сетевым кабелем - 3 м.
Перфоратор Stark RH-1400 MAX комплектуется:
- набором буров;
- смазкой.
Купив перфоратор Stark RH-1400 MAX, Вы получите надежный инструмент для выполнения строительных работ и ремонтных.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Максимальна сила удару | 15 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 7 691 ₴


