Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Stark RH Profi 1600 – перфоратор для свердління отворів в металі та деревині, ударного свердління та довбання в бетоні та камені.
Перфоратор RH 1600 Profi має:
- Двигун на 1600 Вт;
- Патроном SDS-plus;
- Сучасним дизайном;
- Якісними комплектуючими (сталеві шестерні, мідний двигун з бронюванням);
- Великою силою удару - 8 Дж;
- Системой виброгашения;
- Длинным сетевым кабелем - 3 м.
Перфоратор RH 1600 Profi комплектуется:
- набором буров;
- смазкой.
Купив перфоратор Stark RH 1600 Profi, Вы получите надежный инструмент для выполнения строительных работ и ремонтных.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3700 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 8 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 335 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 3 400 ₴









