Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Шовнарезчик Masalta MF 16-4 - бензиновий для нарізки швів в асфальті або в бетоні алмазними дисками. Потужність — 9.6 кВт. Діаметр ріжучого диска — 300-400 мм
Шовнарезчик Masalta MF 16-4 оснащений :
- 4-х тактним бензиновим двигуном Honda GX 390 на 9600 Вт;
- Жорсткою металевою рамою, що забезпечує прямий різ, поглинає вібрацію і сприяє збільшенню терміну експлуатації машини і алмазних дисків;
- Високоякісними підшипниками, виробленими в Японії;
- Регульованими по висоті рукоятки з гумовою вставкою для забезпечення зручної роботи;
- Простий і зручною регулюванням глибини різу до 140 мм;
- Відкидним кожухом для здійснення легкої заміни ріжучого диска;
- Швидкознімний пластиковим баком для води (35 л) і системою зрошення лінії різу.
Купити шовнарезчик Masalta MF 16-4 Ви можете в таких містах як - Нікополь, Черкаси, Кременчук, Херсон, Одеса, Дніпропетровськ, Хмельницький, Миколаїв, Бердянськ, Суми та інших містах України. Телефонуйте, наші ціни доступні, а висококваліфіковані менеджери допоможуть вам у виборі та купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Максимальна глибина пропілу | 14 мм |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Тип | Швонарізчик |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 9800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 144 |
| Місткість водного резервуару | 35 л |
| Габарити | 155x60x95 ДхШхВ |
| Регулювання глибини | Обертання ручки |
| Управління | ручне |
- Ціна: 38 525 ₴
Специфікація






