Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Шовнарезчик Masalta MF 14-4 - бензиновий для нарізки швів в асфальті або в бетоні алмазними дисками. Потужність — 4.0 кВт. Діаметр ріжучого диска — 300-350 мм
Шовнарезчик Masalta MF 14-4 оснащений :
- 4-х тактним бензиновим двигуном Honda GX 160 на 4000 Вт;
- Жорсткою металевою рамою, що забезпечує прямий різ, поглинає вібрацію і сприяє збільшенню терміну експлуатації машини і алмазних дисків;
- Високоякісними підшипниками, виробленими в Японії;
- Регульованою по висоті ручка з гумовою вставкою для забезпечення зручної роботи;
- Простий і зручною регулюванням глибини різу до 90 мм;
- Відкидним кожухом для здійснення легкої заміни ріжучого диска;
- Швидкознімний пластиковим баком для води (12 л) і системою зрошення лінії різу.
Купити шовнарезчик Masalta MF 14-4 Ви можете в таких містах як - Дніпродзержинськ, Нікополь, Черкаси, Кременчук, Херсон, Одеса, Дніпропетровськ, Хмельницький, Миколаїв, Бердянськ та інших містах України. Телефонуйте, наші ціни доступні, а висококваліфіковані менеджери допоможуть вам у виборі та купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Максимальний діаметр диска | 35 мм |
| Тип | Швонарізчик |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 83 |
| Місткість водного резервуару | 12 л |
| Габарити | 165x48x95 ДхШхВ |
| Макс. глибина нарізки | 9 см |
| Регулювання глибини | Обертання ручки |
| Управління | ручне |
- Ціна: 26 778 ₴
Специфікація






