Шовнарезчик Masalta MF20-4 – швонарізчик бензиновий для нарізки швів в асфальті або в бетоні алмазними дисками.
Шовнарезчик Masalta MF20-4 - нарізувачі швів, призначений для виконання робіт з нарізки швів в асфальті або бетоні.Швонарезчик MF 20-4 має: 4-х тактним бензиновим двигуном Honda GX 390 на 9600 Вт;Жорсткою металевою рамою, що забезпечує прямий різ, поглинає вібрацію і сприяє збільшенню терміну експлуатації машини і алмазних дисків;Високоякісними підшипниками, виробленими в Японії;Регульованими по висоті рукоятки з гумовою вставкою для забезпечення зручної роботи;Простий і зручною регулюванням глибини різу до 170 мм;Відкидним кожухом для здійснення легкої заміни ріжучого диска;Швидкознімним пластиковим баком для води (40 л) і системою зрошення лінії різу.Алмазний диск в комплект поставки не входить. Купивши нарізувач швів Masalta MF 20-4, Ви отримаєте надійне обладнання для виконання ремонту доріг, бетонних перекриттів, тротуарів, підлог.
Купити шовнарезчик Masalta MF20-4 Ви можете в таких містах як - Мелітополь, Дніпродзержинськ, Нікополь, Черкаси, Кременчук, Херсон, Одеса, Дніпропетровськ, Хмельницький, Миколаїв та інших містах України. Телефонуйте, наші ціни доступні, а висококваліфіковані менеджери допоможуть вам у виборі та купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Тип | Швонарізчик |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 9800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість водного резервуару | 40 л |
| Габарити | 180x55x105 ДхШхВ |
| Макс. глибина нарізки | 17 см |
| Маса | 195 кг |
| Потужність двигуна | 13 л. с. |
| Регулювання глибини | Обертання ручки |
| Управління | напівавтоматичне |
- Ціна: 36 715 ₴




