-12%Садовий райдер solo by AL-KO R 7-65.8 HD 127487
- Готово до відправки
- Код: 127487
112 000 ₴
98 281 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Садовий райдер Solo by AL-KO R 7-65.8 HD спеціалізована машина для стрижки молодий і жорсткої трави на просторих ділянках садово-паркової зони. Хороший огляд оброблюваного простору, маневреність і функціональність моделі дозволять в короткі терміни навести порядок навіть на сильно заросла території.
- Потужний бензиновий двигун Briggs&Stratton
4-тактний мотор американського виробника з посиленою поршневої групою володіє значним ресурсом і ефективно передає енергію на косильний механізм і провідну колісну пару. Агрегат практично безшумний, мало токсичний, характеризується невеликою витратою палива.
- Гидростатистический тип трансмісії
Надійна гідравліка з ножним керуванням сприяє плавному пересуванню по нерівному рельєфу і схилах. Коригування напрямку руху здійснюється педалями. Безступінчате регулювання швидкості для встановлення оптимального режиму з урахуванням особливостей ділянки.
- Ширина косіння досягає 62 см
Дека охоплює нешироку смугу газонного покриву, дозволяючи обкошувати кромки, працювати на вузьких проходах, між деревами і пейзажними композиціями ландшафтного оформлення.
- Сидіння регулюється під оператора
Комфорт садівника реалізований м'яким кріслом, положення якого можна відрегулювати під конкретного водія, враховуючи його зростання і комплекції. Передбачена простора майданчик для розміщення ніг.
- Висота косіння від 25 до 75 мм
Зріз рослинності здійснюється в одному з 4 положень косильною деки, яка встановлюється центральним важелем.
- М'який травозбірник для трави
Містка корзина для відходів накопичує багато зеленої маси за рахунок ущільнення своєю вагою і вільного виходу повітря. Очищення контейнера не займе багато часу, для її активації потрібно натиснути на важіль.
Комплектація
- Садовий райдер;
- інструкція по експлуатації;
- гарантійний талон
Вы можете купить райдер аккумуляторный solo by AL-KO R 7-65.8 HD 127487 в таких городах, как Жовтень, Рыбальче, Краматорск, Марганец, Рахов, Нежин, Лозовая, Бурштын, Хуст, Лубны, Новая Каховка, Олевск, Сумы, Ладыжин, Изюм, Петропавловская Борщаговка и любом другом городе Украины - оформив заказ в нашем интернет магазине. Звоните, наши цены заставят Вас улыбнуться!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трактор-газонокосилка |
| Максимальна ширина скошування | 620 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Об'єм травозбірника | 130 л |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Марка двигуна | Briggs&Stratton |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Характеристики трансмісії | |
| Трансмісія | Гідростатична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
- Ціна: 98 281 ₴




