влевовправо

Кутова шліфмашина Stark AG-860 Profi (130086000)
- Готово до відправки
- Код: 130086000
1 198 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Stark AG 860 Profi – кутова шліфмашина для різання та шліфування різних будівельних матеріалів, таких як бетон, камінь, метал, пластик і ін
Переваги болгарки Stark AG 860 Profi:
- якісні деталі (міцні сталеві шестерні редуктора, професійний статор) забезпечують інструменту довгий термін служби, а так само збільшують можливості;
- захист двигуна від перегріву забезпечує безпечну роботу тривалий час;
- автоматичне балансування диска;
- професійна система відводу пилу не забиває двигун і внутрішні елементи болгарки для безпечної та якісної роботи;
- зручна додаткова рукоятка забезпечує комфортну роботу і маневреність;
- надійний прогумований кабель довжиною 3 м дозволяє вільно виконувати роботу, не сковуючи руху;
- захисний кожух, який зменшує небезпеку отримання травм при пошкодженні диска;
- досить легкий вагу для тривалої роботи без втоми.
Кутова шліфмашина Stark AG 860 Profi дозволить виконати роботу по шліфуванню, поліруванню металевих поверхонь, а також розрізу каменю, бетону, пластику тощо на високому рівні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 1 198 ₴






