-12%Газонокосарка бензинова AL-KO 51.0 SP-A Comfort (119944)
- Готово до відправки
- Код: 119944
25 999 ₴
22 815 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Газонокосарка бензинова AL-KO 51.0 SP-A Comfort (119944) - розроблена в Німеччині і виготовлена в Австрії, ця газонокосарка по праву блищить своєю бездоганною якістю. Сучасний дизайн зробить її найкрасивішою річчю в будь-якому саду. Завдяки любовно відібраних компонентів і матеріалів, значно зріс і без того довгий термін служби цієї косарки. З газонокосарками серії "Comfort" стрижка газону стане справжнім задоволенням.
З шириною різу 51 см. бензинова газонокосарка Comfort 51.0 SP-A гарантує швидке просування вперед, навіть у садах середнього розміру (площею до 1800 кв. м.). Регулювання висоти зрізу виконується централізовано, в 7 ступенів, від 30 мм до 80 мм
Газонокосарка приводиться в дію потужним двигуном (2,1 кВт) AL-KO Pro, який за рахунок технології верхнього розташування клапанів (OHV) розвиває відмінний коефіцієнт корисної дії (к. п. д.). Функція 4INONE гарантує стрижку газону, уловлювання і мульчування скошеної трави, і викидання мульчированной скошеної трави з бічного каналу назад на газон в якості добрива.
Ергономічна форма направляючої траверси гарантує комфорт під час роботи. Зрізана трава з газону потрапляє в корзину травозбірника ємністю 60 літрів з індикатором рівня заповнення завдяки надзвичайно високому корпусу з сталевого листа з технологією "MaxAirflow" (максимальний повітряний потік), що дозволяє травосборнику наповнюватися до самого верху, і вам буде потрібно рідше спустошувати його.
Основні особливості:
- косарка оснащена потужним ДВС AL-KO Pro на 2.85 л. с. (2,1 кВт) з верхнім розташуванням клапанів (технологія OHV) і має високий ККД;
- машина легко справляється з обробкою газону площею до 1800 м2 завдяки ширині косіння 51 см;
- наявність функції 4INONE надає 4 режими роботи: стрижку газону, збір трави, мульчування, викид мульчі на газон з бічного каналу;
- централізоване регулювання висоти стрижки має 7 ступенів в діапазоні 30 - 80 мм;
- за рахунок технології MaxAirflow великий травозбірник із індикатором заповнення наповнюється максимально;
- зручний в управлінні привід і колеса XXL здійснюють швидке переміщення апарату рівною і горбистій місцевості;
- ергономічна ручка забезпечує легке управління косаркою і не стомлює руки оператора;
- передня ручка використовується для піднімання і перенесення пристрою;
- гарантія від виробника складає 12 місяців.
Комплект поставки:
- газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 51.0 SP-A;
- інструкція по експлуатації;
- гарантійний талон;
- травозбірник на 60 л;
- упаковка.
Вы можете купить газонокосилку бензиновую AL-KO 51.0 SP-A Comfort 119944 таких городах, как Красное, Ирпень, Ильичевск, Новгород-Северский, Дмитровка, Иршава, Владимир-Волынский, Николаев, Булаховка, Мариуполь, Ковалёвка, Приморский Посад и любом другом городе Украины - оформив заказ в нашем интернет магазине. Звоните, наши цены заставят Вас улыбнуться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Газонокосарка |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Мульчування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Викид скошеної трави | Бічний викид |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 2850 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 145 QSS |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.3 кг |
- Ціна: 22 815 ₴



