-12%Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.0 SP-A (119936)
- Готово до відправки
- Код: 119936
26 999 ₴
23 692 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 46.0 SP-A (119936) гарантує швидке просування вперед, навіть у садах середнього розміру (площею 1100 кв.м.). Регулювання висоти зрізу виконується централізовано, в 7 ступенів, від 30 мм до 80 мм Газонокосарка приводиться в дію потужним двигуном (2 кВт) AL-KO Pro, який за рахунок технології верхнього розташування клапанів (OHV) розвиває відмінний коефіцієнт корисної дії (к. п. д.). Завдяки колісного приводу з однією передачею і колесам XXL з легким ходом, просування вперед цієї косарки по саду вдається без проблем і зусиль. Функція 3INONE гарантує стрижку газону, уловлювання і мульчування скошеної трави. Ергономічна форма направляючої траверси гарантує комфорт під час роботи. Зрізана трава з газону потрапляє в корзину травозбірника ємністю 60 літрів з індикатором рівня заповнення завдяки надзвичайно високому корпусу з сталевого листа з технологією "MaxAirflow" (максимальний повітряний потік), що дозволяє травосборнику наповнюватися до самого верху, і вам буде потрібно рідше спустошувати його.
Особливості моделі:
- Одноступінчатий привід задніх коліс
- Корпус з листової сталі за технологією MaxAirflow для кращої результативності стрижки та збору трави
- Зручний центральний регулятор висоти зрізу
- Удосконалена ручка із зручною рукояткою
- Ходові колеса XXL на шарикопідшипниках для простоти руху вперед
- Травозбірник із індикатором рівня заповнення
- Передня ручка для зручного перенесенням
Переваги:
- Надійність
- Довговічність застосування
- Висота зрізу регулюється
- Широка смуга проходу
- Великі колеса на шарикопідшипниках
- Корпус з ударостійкого пластику
- Легко знімається і миється травозбірник великого обсягу
- Економічна витрата палива
- Мала кількість викидів в атмосферу
- Невелика вага
- Комфортне керування.
Ви можете купити газонокосарку бензинову AL-KO Comfort 46.0 SP-A 119935 таких містах, як Бахмут, Білгород-Дністровський, Таранівка, Жовтень, Нововолинськ, Святогірськ, Червоне, Ірпінь, Іллічівськ, Новгород-Сіверський, Дмитрівка, Іршава, Володимир-Волинський, Миколаїв, Булахівка, Маріуполь, Ковалівка, Приморський Посад і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Мульчування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 2850 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | AL-KO Pro 125 QSS |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
- Ціна: 23 692 ₴



