
Комплект торцевих головок подовжених 1/2"DR 10-24 мм, 11 предметів, JONNESWAY S04HD411S
- Немає в наявності
- Код: S04HD411S
2 354 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцеві головки 1/2"DR дозволяють додавати робочі навантаження, які тільки в стані витримати різьбові з'єднання. Шестигранні торцеві головки збільшеної довжини. Застосовуються при роботі з кріпленням на відносно високих шпильках і заглиблених деталях. Вироби виготовлені з хром-ванадієвої сталі, мають накатку і напівматове хром-нікелеве покриття. Набір складається з 11 предмета, поставляється в металевому кейсі.
- Квадрат: 1/2"DR
- Розміри: 10-24 мм
- Робочий профіль: 6 граней
- Кількість предметів: 11 шт.
- Зберігання: металевий кейс
- Клас інструменту: професійний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 354 ₴

