
Набір торцевих головок 3/4" DR шестигранних 19-50мм, тріскачка R1206N (60 зубців, 500мм), JONNESWAY S04H6321S
- Немає в наявності
- Код: S04H6321S
10 406 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Набір торцевих головок S04H6321S представлений в пластиковому кейсі на засувках з ручкою для зручного транспортування. Набір розрахований під 3/4" (дюйма), застосовується в основному при ремонті та обслуговуванні вантажних автомобілів і спецтехніки. В набір входить масивний кардан, перехідник з 3/4" на дюйм, адаптер з 3/4" на 1/2", дуже зручно використовувати даний адаптер з простою тріскачкою, інші головки починаються з 19 по 50. Головки дуже якісні і вага і ограновування все виконано на вищому рівні. Також в наборі є шарнірний вороток з змінним кутом, подовжувач на 400 мм, два невеликих подовжувача під 3/4" і величезна, потужна тріскачка вагою близько 3-4 кг. Верх тріскачки виконаний з хром-молібден, рукоятка хром-ванадій, тріскачка посилена, плавне перемикання з великим кроком зубів.
Зміст:
- 3/4"DR:
- Головки торцеві, 12 шт.:19, 21, 22, 24, 27, 30, 32, 36, 38, 41, 46, 50 мм.
- Трещоточная рукоятка;
- Вороток гнучка рукоятка;
- Подовжувачі, 3 шт.: 100, 200, 400 мм.
- Карданний шарнір;
- Адаптери, 2 шт.: 3/4"(F)х1/2"(M), 3/4"(F)х1"(M);
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість в наборі | 21 шт. |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 406 ₴

