
Набір торцевих головок 1/2"DR 8-34 мм, 24 предмета, JONNESWAY S04H4724S
- Немає в наявності
- Код: S04H4724S
2 799 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Набір інструментів JONNESWAY S04H4724S – основна різновид робочих насадок збірного слюсарно-монтажного інструменту - це торцева головка. Торцеві головки поділяються за геометрією робочого профілю, по довжині і по призначенню. Шестигранний робочий профіль вважається найкращим з точки зору максимальних робочих навантажень, що передаються кріпильної деталі. Система інструменту з приєднувальним квадратом 1/2"DR є сьогодні найбільш універсальною, покриваючи найбільший діапазон розмірів від 8 до 36 мм За її межами знаходяться лише кілька самих дрібних розмірів і розміри кріплення, що застосовуються у великогабаритних конструкціях. Дана система сама багата за кількістю різноманітних насадок, варіантів перехідників і приводів і тому інструмент з приєднувальним квадратом 1/2"DR є основою, на якій будується вся система збірного слюсарно-монтажного інструменту підприємства. Торцеві головки 1/2"DR дозволяють додавати робочі навантаження, які тільки в стані витримати різьбові з'єднання. Торцеві головки виготовлені з хром-ванадієвої сталі, мають накатку і напівматове хром-нікелеве покриття. Набір складається з 24 предметів, поставляється в металевому кейсі.
Зміст:
- 1/2"DR:
- Головки торцеві, 18 шт.: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 34 мм.
- Трещоточная рукоятка Подовжувачі, 2 шт.: 125 і 250 мм.
- Головка торцева свічкова 16 мм.
- Вороток Т-подібний;
- Карданний шарнір;
- Металевий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 24 шт. |
| Розмір max | 34 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 799 ₴


