
Набір торцевих головок 1/2"DR 11-32 мм, 19 предметів, JONNESWAY S04H419S
- Немає в наявності
- Код: S04H419S
3 271 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Набір інструментів JONNESWAY S04H419S – Основна різновид робочих насадок збірного слюсарно-монтажного інструменту - це торцева головка. Торцеві головки поділяються за геометрією робочого профілю, по довжині і по призначенню. Шестигранний робочий профіль вважається найкращим з точки зору максимальних робочих навантажень, що передаються кріпильної деталі. Система інструменту з приєднувальним квадратом 1/2"DR є сьогодні найбільш універсальною, покриваючи найбільший діапазон розмірів від 8 до 36 мм За її межами знаходяться лише кілька самих дрібних розмірів і розміри кріплення, що застосовуються у великогабаритних конструкціях. Дана система сама багата за кількістю різноманітних насадок, варіантів перехідників і приводів і тому інструмент з приєднувальним квадратом 1/2"DR є основою, на якій будується вся система збірного слюсарно-монтажного інструменту підприємства. Торцеві головки 1/2"DR дозволяють додавати робочі навантаження, які тільки в стані витримати різьбові з'єднання. Торцеві головки виготовлені з хром-ванадієвої сталі, мають накатку і напівматове хром-нікелеве покриття. Набір складається з 25 предметів, поставляється в металевому кейсі.
Зміст:
- 1/2"DR:
- Головки торцеві, 13 шт.: 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 мм.
- Головки свічкові, 2 шт.: 16 і 21 мм.
- Трещоточная рукоятка;
- Подовжувач 125 мм
- Вороток гнучка рукоятка 450 мм.
- Металевий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 19 шт. |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 11 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 271 ₴


