
Набір торцевих головок 3/8"DR 6-22 мм і комбін. ключів 7-17 мм, 36 пр., JONNESWAY S04H3536S
- Немає в наявності
- Код: S04H3536S
3 549 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір інструментів JONNESWAY S04H3536S – Основна різновид робочих насадок збірного слюсарно-монтажного інструменту - це торцева головка. Торцеві головки поділяються за геометрією робочого профілю, по довжині і по призначенню. Набір укомплектований системами 3/8"DR, що дозволяє працювати з можливістю передачі серйозних робочих навантажень при компактному розмірі. Основна область застосування інструментів цього набору - ремонт агрегатів автомобіля. Торцеві головки виконані з хром-ванадієвої сталі, мають накатку і напівматове хром-нікелеве покриття. Набор состоит из 36 предметов, поставляется в металлическом кейсе.
Содержание:
- 3/8"DR:
- Торцевые головки, 17 шт.: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 мм;
- Комбинированные ключи, 11 шт.: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 мм;
- Трещоточная рукоятка, 72 зубца;
- Удлинители, 3 шт.: 75, 125, 225 мм;
- Свечные головки, 2 шт.: 16 и 21 мм;
- Шарнир карданный;
- Адаптер 1/2’’(F) x 3/8’’(M);
- Металлический кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 3/8" |
| Кількість в наборі | 57 шт. |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 549 ₴

