
Набір торцевих головок 3/8"DR 6-24 мм, 41 предмет, JONNESWAY S04H3141S
- Немає в наявності
- Код: S04H3141S
5 383 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Набір торцевих головок JONNESWAY S04H3141S – основна різновид робочих насадок збірного слюсарно-монтажного інструменту - це торцева головка. Торцеві головки поділяються за геометрією робочого профілю, по довжині і по призначенню. Такі інструменти забезпечують найкращі умови для програми робочого зусилля порівняно з іншими видами інструменту. Шестигранний робочий профіль вважається найкращим з точки зору максимальних робочих навантажень, що передаються кріпильної деталі. Система інструменту з приєднувальним квадратом 3/8"DR є основною при роботі із зовнішнім робочим профілем, так як застосування цієї системи пов'язане, в першу чергу, з обслуговуванням виробів точної механіки, електроніки і побутової техніки, де робоча зона обмежена і відсутні серйозні навантаження. При виробництві робіт по обслуговуванню автомобільної техніки система незамінна для ремонту і встановлення малих агрегатів і навісного обладнання двигунів завдяки невеликим розмірам. Торцеві головки виконані з хром-ванадієвої сталі, мають накатку і напівматове хром-нікелеве покриття. Набір складається з 41 предмета, поставляється в металевому кейсі.
Зміст:
- 3/8"DR:
- Головки торцеві, 14 шт.: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм.;
- Головки торцеві глибокі, 4 шт.: 14, 15, 17, 19 мм;
- Трещоточная рукоятка;
- Подовжувачі, 2 шт.: 75 і 250 мм;
- Карданний шарнір;
- Адаптер вороток 3/8"(F)х1/4"(M),
- Головки торцеві зі вставками (бітами): РН: №1, №2, №3; SL: 5.5, 8 мм;
- Torx: T10, T20, Т25, Т27, Т30,Т40, Т45, Т50;
- Металевий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 3/8" |
| Кількість в наборі | 28 шт. |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 383 ₴

