
Набір торцевих головок 3/8"DR 6-22 мм, 25 предметів, JONNESWAY S04H3125S
- Немає в наявності
- Код: S04H3125S
3 750 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Набір торцевих головок JONNESWAY S04H3125S – основна різновид робочих насадок збірного слюсарно-монтажного інструменту - це торцева головка. Торцеві головки поділяються за геометрією робочого профілю, по довжині і по призначенню. Такі інструменти забезпечують найкращі умови для програми робочого зусилля порівняно з іншими видами інструменту. Шестигранний робочий профіль вважається найкращим з точки зору максимальних робочих навантажень, що передаються кріпильної деталі. Система інструменту з приєднувальним квадратом 3/8"DR є основною при роботі із зовнішнім робочим профілем, так як застосування цієї системи пов'язане, в першу чергу, з обслуговуванням виробів точної механіки, електроніки і побутової техніки, де робоча зона обмежена і відсутні серйозні навантаження. При виробництві робіт по обслуговуванню автомобільної техніки система незамінна для ремонту і встановлення малих агрегатів і навісного обладнання двигунів завдяки невеликим розмірам. Торцеві головки виконані з хром-ванадієвої сталі, мають накатку і напівматове хром-нікелеве покриття. Набір складається з 25 предметів, поставляється в металевому кейсі.
Зміст:
- 3/8"DR:
- Головки торцеві, 17 шт.: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 мм.;
- Свічкова головка 2 шт.: 16 і 21 мм.;
- Трещоточная рукоятка;
- Подовжувачі, 2 шт.: 75 і 150 мм.;
- Вороток Т-подібний;
- Карданний шарнір;
- Металевий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 3/8" |
| Кількість в наборі | 25 шт. |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 750 ₴

