
Пневмо-гайковерт 1/2", 570N/m, 7500об/хв AEROPRO AP7430L
- В наявності
- Код: AP7430L
3 739 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмогайковерт AEROPRO AP7430L приєднувальний квадрат 1/2 дюйма, потужністю 570N/m, обороти 7500об/хв, вага 2,6 кг Гайковерт пістолетного типу широко використовується в автомайстерень, на виробництві, при виконанні монтажних робіт, ідеально підходить для шиномонтажу. Його робочий тиск - до 6 атмосфер при витраті повітря в 142 л/мін, максимальне зусилля 570 Нм при швидкості обертання 7500 оборотів в хвилину, що забезпечує більш високу продуктивність. Внутрішній діаметр шланга повинен бути від 8 до 10 міліметрів, що дозволить гайковерт працювати на повну потужність. Присоединительный квадрат шпинделя - 1/2 дюйма, удобная прорезиненная ручка позволит вам безопасно и комфортно работать. Данная модель гайковерта оснащена 5-режимным переключателем мощности и реверсом.
В комплекте с пневмогайковертом идет шестигранный ключ, переходник для быстросъемного соединения, а также техническое масло для обслуживания.
Чтобы увеличить срок службы гайковерта, следует придерживаться следующих рекомендаций:
воздух должен быть сухим и обогащенным специализированным маслом
обсяг повітря, що подається, повинен відповідати вимогам виробника, що зазначені в характеристиках;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 570 H*m |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 142 літр/хв |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 3 739 ₴

