влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інструментальний Ящик 440мм 3 відсіку (ХЗСО) ЯЩ430-3 MTB440-3 Кількість секцій: 3 Розмір малої секції: 450х100х50 мм Розмір великий секції: 440х235х100 мм розміри скриньки: 440x235x150 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 1 187 ₴


