Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динамометричний ключ T27010N TM Jonnesway 1/4"DR 2-10 Нм - застосовується для затягування різьбових з'єднань нормативними допусками. Простий у використанні, виставите необхідне зусилля і повертайте ключ до характерного клацання. Також важливо знати, що після завершення робіт, потрібно послабити пружину, поставивши рукоять в початкове положення, це дозволить мінімізувати зношування механізму.
Вы можете купить ключ динамометрический 1/4"DR, 2-10 Нм, JONNESWAY T27010N в таких городах, как Александрия, Ковель, Каменское, Кривой Рог, Канев, Лисичанск, Николаевка, Балановка, Виноградов, Херсон, Белая Церковь, Энергодариёв, Луцк, Балаклея, Ивано-Франковск, Запорожье, Новотроицкое, Вышгород, Калуш, Тячев, Прилуки, Святогорск, Красное, Ирпень, Ильичевск, Новгород-Северский, Дмитровка, Иршава, Владимир-Волынский, Николаев, Булаховка, Мариуполь, Ковалёвка, Приморский Посад, Подворки, Бровары, Буки, Петровка, Ромны, Каменно-Зубиловка, Зеленодольск, Харьков, Кролевец, Васильевка, Круты, Рибальче, Краматорськ, Марганець, Рахів, Ніжин, Лозова, Козелець, Павлоград, Львів, Полтава, Дніпропетровськ, Стрий, Бориспіль, Велика Олександрівка, Новокубанка, Вознесенськ, Барвінкове, Бурштин, Хуст, Лубни, Нова Каховка, Ромни, Кам'яно-Зубиловка, Зеленодольськ, Харків, Кролевець, і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Затискне зусилля | 10 H*m |
| Розмір приєднувальних головок | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Вхідний квадрат | 3/4" |
| Выходной квадрат | 1" |
| Максимальний крутний момент | 2500 H*m |
| Передаточне число | 3.3 |
- Ціна: 2 432 ₴


