Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиплікатор (редуктор-підсилювач) JONNESWAY T096801 призначений для збільшення моменту затяжки різьбових з'єднань і для відкручування високонавантажених або ускладнених сполук.
Специфікація:
- Посилення: 1:3.3
- Довжина: 500 мм
- Маса: 5.6 кг
- Максимально допустиме значення моменту на вході: (привід 3/4" DR) 758 Nm
- Максимально допустиме значення моменту на виході: (привід 1" DR) 2500 Nm
Не використовувати з пневматичним приводом.
- Не використовувати головки для ударного інструменту з ручним приводом.
- Не нарощувати важіль воротка або ключа.
- Не наносити удари по тілу ключа або воротка іншими предметами.
- Не допускати падіння інструменту з великої висоти на тверду поверхню.
- Не допускати тривале зберігання інструменту в умовах високої вологості.
- Не допускати самостійного ремонту і регулювань інструменту в період гарантійного терміну.
- По закінченні робіт очистити інструмент від забруднювачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jonnesway |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вхідний квадрат | 3/4" |
| Вихідний квадрат | 1" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 2500 H*m |
| Передаточне число | 3.3 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
- Ціна: 16 056 ₴



