влевовправо
-20%Органайзер STANLEY STST81680-1
- Готово до відправки
- Код: STST81680-1
304 ₴
242 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Знімні перегородки для зберігання дрібних і великих деталей
- Прозора кришка
Ви можете купити органайзер STANLEY STST81680-1 в таких містах, як Кам'яно-Зубиловка, Зеленодольськ, Харків, Кролевець, Василівка, Крути, Рибальче, Краматорськ, Марганець, Рахів, Ніжин, Лозова, Козелець, Павлоград, Львів, Полтава, Дніпропетровськ, Стрий, Бориспіль, Велика Олександрівка, Новокубанка, Вознесенськ, Барвінкове, Бурштин, Хуст, Лубни, Нова Каховка, Олевськ, Суми, Ладижин, Родзинки, Київ, Орловське, Бахмут, Білгород-Дністровський, Жовтень, Берегово, Новгород-Сіверський, Дмитрівка, Іршава і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість відділень/кишень | 17 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 189 мм |
- Ціна: 242 ₴


