-21%Органайзер професійний STANLEY FATMAX 1-92-748
- Готово до відправки
- Код: 1-92-748
3 119 ₴
2 474 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Професійний органайзер з 25-ма глибокими знімними відділеннями: ударостійка прозора кришка з полікарбонату має спеціальну конструкцію, яка утримує відділення для зберігання на місці.
Ви можете купити органайзер професійний STANLEY FATMAX 1-92-748 в таких містах, як Подвірки, Бровари, Буки, Петрівка, Ромни, Кам'яно-Зубиловка, Зеленодольськ, Харків, Кролевець, Василівка, Крути, Рибальче, Краматорськ, Марганець, Рахів, Ніжин, Лозова, Козелець, Павлоград, Львів, Полтава, Дніпропетровськ, Стрий, Бориспіль, Велика Олександрівка, Новокубанка, Вознесенськ, Барвінкове, Бурштин, Хуст, Лубни, Нова Каховка, Олевськ, Суми, Ладижин, Родзинки, Київ, Орловське, Бахмут, Білгород-Дністровський, Жовтень, Берегово, Новгород-Сіверський, Дмитрівка, Іршава і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість відділень/кишень | 25 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 422 мм |
| Ширина | 334 мм |
- Ціна: 2 474 ₴

