-21%Органайзер професійний STANLEY FATMAX FMST81077-1
- Готово до відправки
- Код: FMST81077-1
5 174 ₴
4 104 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Особливості:
- 12 знімних відсіків
- Прозора і ударостійка кришка з полікарбонату
- Механізм блокування всіх лотків
- Бічні засувки - сумісний з боковим кріпленням з органайзерами FatMax
- Можливість настінного кріплення
- Ергономічна ручка для зручного транспортування
- Максимальна місткість 7 кг
- Габарити 450 мм х 105 мм х 356 мм
Вы можете купить органайзер профессиональный FATMAX STANLEY FMST81077-1 в таких городах, как Приморский Посад, Подворки, Бровары, Буки, Петровка, Ромны, Каменно-Зубиловка, Зеленодольск, Харьков, Кролевец, Васильевка, Круты, Рыбальче, Краматорск, Марганец, Рахов, Нежин, Лозовая, Козелец, Павлоград, Львов, Полтава, Днепропетровск, Стрый, Борисполь, Большая Александровка, Новокубанка, Вознесенск, Барвенково, Бурштын, Хуст, Лубны, Новая Каховка, Олевск, Сумы, Ладыжин, Изюм, Киев, Орловское, Бахмут, Белгород-Днестровский, Жовтень, Берегово, Новгород-Северский, Дмитровка, Іршава і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість відділень/кишень | 12 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 356 мм |
- Ціна: 4 104 ₴


