-21%Органайзер професійний STANLEY FMST1-75781
- Готово до відправки
- Код: FMST1-75781
1 342 ₴
1 065 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Особливості:
- Міцна, небитка, прозора кришка з полікарбонату
- Штабелируется завдяки бічній блокування
- Сумісний з усіма іншими організаторами FatMax
- Захист від пилу і дощу: IP53
Вы можете купить органайзер профессиональный STANLEY FMST1-75781 в таких городах, как Мариуполь, Ковалёвка, Приморский Посад, Подворки, Бровары, Буки, Петровка, Ромны, Каменно-Зубиловка, Зеленодольск, Харьков, Кролевец, Васильевка, Круты, Рыбальче, Краматорск, Марганец, Рахов, Нежин, Лозовая, Козелец, Павлоград, Львов, Полтава, Днепропетровск, Стрый, Борисполь, Большая Александровка, Новокубанка, Вознесенск, Барвенково, Бурштын, Хуст, Лубны, Новая Каховка, Олевск, Сумы, Ладыжин, Изюм, Киев, Орловское, Бахмут, Белгород-Днестровский, Жовтень, Берегово, Новгород-Северский, Дмитровка, Іршава і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість відділень/кишень | 8 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 446 мм |
| Ширина | 152 мм |
- Ціна: 1 065 ₴



