-21%Органайзер професійний STANLEY FATMAX 1-97-517
- Готово до відправки
- Код: 1-97-517
1 903 ₴
1 510 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Особливості:
- Знімні відділення
- Ударостійка прозора кришка з полікарбонату має спеціальну конструкцію, яка утримує відділення для зберігання на місці
- Високоміцні ручка і замки
- Міцні металеві петлі
- Водозахисне ущільнення по периметру органайзера
Ви можете купити органайзер професійний STANLEY FATMAX 1-97-517 в таких містах, як Іршава, Володимир-Волинський, Миколаїв, Булахівка, Маріуполь, Ковалівка, Приморський Посад, Подворки, Бровари, Буки, Петрівка, Ромни, Кам'яно-Зубиловка, Зеленодольськ, Харків, Кролевець, Василівка, Крути, Рибальче, Краматорськ, Марганець, Рахів, Ніжин, Лозова, Козелець, Павлоград, Львів, Полтава, Дніпропетровськ, Стрий, Бориспіль, Велика Олександрівка, Новокубанка, Вознесенськ, Барвінкове, Бурштин, Хуст, Лубни, Нова Каховка, Олевськ, Суми, Ладижин, Родзинки, Київ, Орловське, Бахмут, Білгород-Дністровський, Жовтень, Берегово, Новгород-Сіверський, Дмитрівка, Іршава і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 446 мм |
| Ширина | 357 мм |
- Ціна: 1 510 ₴

