-21%Тиски Stanley 1-83-069
- Готово до відправки
- Код: 1-83-069
2 270 ₴
1 801 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Універсальні лещата для моделювання STANLEY 1-83-069 — це допоміжний інструмент для проведення ремонтних або відновлювальних робіт. Для зручності використання передбачене спеціальне кріплення — для встановлення інструменту на більшості робочих поверхонь. Лещата легко регулюються та фіксуються в будь-якому положенні. Губки забезпечують щільний притискач і надійну фіксацію деталей.
Особливості 1-83-069:
- Лещата універсальні для моделювання
- Регулюються та фіксуються в будь-якому положенні
- Вбудований гвинтовий затискач для легкого закріплення лещат на більшості робочих поверхонь
- Знімні накладки на губки для захисту поверхні деталі від небажаних відміток і пошкоджень
- Яскраво-жовте забарвлення із захистом від корозії
- Фрезеровані губки рівномірно розподіляють тиск під час затискання деталі
Ви можете купити лещата Stanley 1-83-069 у таких містах, як Луцк, Балаклея, Івано-Франковськ, Запоріжжя, Новотрівке, Вишгород, Калуш, Тячев, Прилуки, Шорск, Червоне, Ірпінь, Іллічевськ, Новародо-Северський, Дмитровка, Іршава, Володимир-Волинський, Ніколаєв, Булаховик, Маріуполь, Ковалювання, Червоногорування, Київ, Орловське, Бахмут, Белгород-Днестрівський, Жовтень, Берегово, Новародо-Северський, Дмитровка, Іршова та будь-якому іншому місті України — оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни та сервіс — приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 1.57 кг |
- Ціна: 1 801 ₴

