Перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE - універсальний інструмент для свердління всіх типів поверхонь, а так само перфорації бетону з будь-яким вмістом каменів.
Перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE може працювати в трьох режимах: свердління з ударом, свердління з ударом, і просто довбання. Сила удару в моделі перфоратора Bosch GBH 2-26 DRE досягає 2,7 Дж. Невелика вага швидко викликає втому. Кожна рукоятка ергономічної форми, забезпечена спеціальною насадкою. Така конструкція забезпечує 100 відсотковий контроль над пристроєм. Функція реверсу перетворює перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE в наймогутніший шуруповерт, який може працювати в обох напрямках з однаковою крутним моментом. Захисна розчіпна муфта миттєво роз'єднає двигун від патрона в разі заклинювання свердла. Система підтримки обертів працює дуже стабільно і точно. Продумана вентиляція відводить гаряче повітря від особи працюючого. Щоб не переламывался кабель виходить з ручки, конструктора застосували обертовий шарнірний наконечник. Модернізований редуктор з новими ущільнювачами для змащування і посиленими шліцами дозволяють вичавити з перфоратора всю потужність і продуктивність при будь-якому навантаженні і режимі роботи.
Купити Перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE Ви можете в Івано-Франківську, Києві, Хмельницькому, Дніпропетровську, Ужгороді, Чернігові, Харкові, Одесі, Львові, Сумах. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнеться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 2.7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 6 099 ₴







