
Інструмент для видалення бур'янів полегшений Fiskars White (1020127)
- Немає в наявності
- Код: 1020127
1 901 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Інструмент для видалення бур'янів полегшений Fiskars White (1020127) – якісний і надійний інвентар для підтримки привабливості газону. Виконаний з урахуванням останніх розробок, він швидко і ефективно захоплює і витягує бур'ян з коренем.
Інноваційна модель інструменту дозволяє коригувати довжину рукоятки аж до 1,2 м. Це значно підвищує універсальність, адже виріб підійде практично під зростання будь-якого садівника. Безпосередньо телескопічний держак полегшеного інструменту для видалення бур'янів Fiskars White (1020127) виконаний з алюмінієвого сплаву металу.
Інструмент дуже легкий, тому ваші руки вже точно не втомляться після виконання роботи. Три гострі зубці блискавично проникають в грунт, не залишаючи ні найменшого шансу для проростання бур'янів.
Варто відзначити, що полегшений інструмент для видалення бур'янів Fiskars White (1020127) оснащений спеціальним механізмом. Його робота регулюється пластиковим важелем, який витягує бур'ян з пристосування інструмента.
Купивши професійний інструмент від фінського бренду Fiskars, ви позбудетеся від ручного виснажливої праці, оптимізувавши процес прибирання галявини або саду.
Особливості:
- Підходить для видалення будь-яких бур'янів
- Алюмінієва рукоятка
- Зубці з нержавіючої сталі
Ви можете купити Інструмент для видалення бур'янів полегшений Fiskars White (1020127) в таких містах, як Волочиськ, Ізмаїл, Кременчук, Андріївка, Дніпродзержинськ, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Буки, Петрівка, Прилуки, Святогірськ, Червоне, Ірпінь, Іллічівськ, Новгород-Сіверський, Дмитрівка, Іршава, Володимир-Волинський, Миколаїв, Рівне, Чернівці, Слов'янськ і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина рукоятки | 900 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Ширина робочої частини | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
- Ціна: 1 901 ₴




