Універсальні граблі Fiskars Solid (1003466) воістину багатофункціональний інструмент, за допомогою якого ви з легкістю наведете порядок в саду або на городі.
Універсальні граблі Fiskars Solid (1003466) – оптимальний баланс легкості і надійності конструкції. Держак інструменту виготовлений з алюмінієвого сплаву – матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень, перепадів температур і умов підвищеної вологості.
Зарекомендував себе як довговічний матеріал, тому часто використовується у виробництві садового обладнання. Насадка виконана з поліаміду і включає в себе 12 зубів, розташованих один від одного на оптимальній відстані. Універсальність граблях надає можливість зміни насадки, конструкція дозволяє без праці від'єднати її від черешка і замінити на іншу, або просто зберігати окремо!
Закруглена форма насадки сприяє ефективній прибирання ділянки. Для виробництва рукоятки використовується пластик високої якості. Пластик невибагливий в експлуатації і відрізняється відмінними естетичними характеристиками. В сумісному застосуванні три матеріалу гарантують міцність і надають надлегкість інструменту.
Фінські граблі Fiskars Solid (1003466) – недорогий і надійний інструмент, який прослужить вам не один рік.
Особливості:
- Поверхнева обробка грунту;
- Прибирання різного сміття з газону;
- І навіть мульчування.
Ви можете купити граблі Fiskars Solid (1003466) в таких містах, як Виноградов, Херсон, Біла Церква, Энергодариев, Луцьк, Подворки, Бровари, Буки, Петрівка, Прилуки, Святогірськ, Червоне, Ірпінь, Іллічівськ, Новгород-Сіверський, Дмитрівка, Іршава, Володимир-Волинський, Миколаїв, Рівне, Чернівці, Слов'янськ і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина рукоятки | 1640 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Ширина робочої частини | 410 мм |
- Ціна: 998 ₴




