Граблі для аерації Fiskars QuikFit (1000655) варто купити, якщо вам необхідно швидко і якісно позбавити ділянку від моху або провести поверхневу аерацію грунту. Справа в тому, що кількість кисню безпосередньо впливає на здоров'я рослини і його родючість. При нестачі концентрації кисню збільшується ймовірність зараження грунту паразитичними бактеріями.
Щоб ви могли подбати про своєму саду або городі фінська компанія Фіскарс розробила граблі для прибирання та розпушування грунту Fiskars QuikFit (1000655). В якості основи для насадки використовується борсодержащая сталь. Її додатково піддають загартуванню. Тому інструмент розрахований на застосування в довгостроковій перспективі і стійкий до інтенсивних навантажень. Насадка покрита карбоном для підвищення ступеня міцності. Число зубів – 21. Оригінальність конструкції інструменту дозволяє проводити аерацію верхнього шару грунту.
Граблі для прибирання та аерації грунту Fiskars QuikFit (1000655) поєднуються з усіма живцями з серії інструментів QuikFit. Вельми недорога купівля, яка забезпечить здоровий ріст і розвиток рослин в саду і гарантує високу врожайність культур на городі.
Особливості:
- Забезпечує повний асортимент можливостей з використанням однієї ручки, т. к. кожна насадка створює відмінний інструмент для кожного спеціального виду роботи.
- Рекомендований держак: Держак QuikFit великий 136001
- Ручка в комплект не входить
Ви можете купити граблі для прибирання Fiskars QuikFit 1000655 в таких містах, як Олександрія, Ковель, Кам'янське, Кривий Ріг, Канів, Лисичанськ, Миколаївка, Баланівка, Виноградів, Херсон, Біла Церква, Энергодариев, Луцьк, Подворки, Бровари, Буки, Петрівка, Прилуки, Святогірськ, Червоне, Ірпінь, Іллічівськ, Новгород-Сіверський, Дмитрівка, Іршава, Володимир-Волинський, Миколаїв, Рівне, Чернівці, Слов'янськ і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.98 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина рукоятки | 270 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Ширина робочої частини | 365 мм |
- Ціна: 901 ₴





