Граблі великі полегшені Fiskars White L (1019606) як правило, використовуються для прибирання прибудинкової території від сміття різного характеру. Але не менш часто інструмент купують для передпосівної обробки і розрівнювання грунту. Вагомою підмогою є наявність цілих 25 гострих зубців, які ефективно згрібають навіть дрібні гілки або свіжоскошену траву. Інструмент славиться підвищеним функціоналом і стійкістю до деформації та корозії.
Згідно технології фінських фахівців для виробництва великих полегшених граблі для листя Fiskars White L (1019606) використовується пластик найвищої якості. Вибір не випадково зупинився на даний матеріал: пластик відрізняється надзвичайною легкістю і гнучкістю. Металеві зуби можуть зламатися при попаданні на твердий грунт або камені, пластик – ніколи. Він еластичний і швидко відновлює первинний вигляд, працюючи за типом пружини.
Зуби великих полегшених граблі для листя Fiskars White L (1019606) розташовані під особливим кутом для більш продуктивної і комфортної роботи. Легка алюмінієва рукоятка запобігає перенапруженню м'язів, а прогумована накладка сприяє міцної фіксації інструменту в руці користувача. До того ж, ціна інструменту не вдарить по вашій кишені.
Особливості:
- Алюмінієвий корпус стане зручним в роботі підмогою для жінок
- Пластиковий панчіх на черешку для теплоізоляції
- Спеціальний отвір для зручності зберігання
Ви можете купити граблі великі полегшені Fiskars White L (1019606) в таких містах, як Біла Церква, Энергодариев, Луцьк, Балаклія, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Лисичанськ, Рівне, Чернівці, Слов'янськ і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина рукоятки | 1720 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Ширина робочої частини | 510 мм |
- Ціна: 1 199 ₴




