Граблі Fiskars Solid (1016036) – недорогий садовий інвентар преміум-сегменту. Інструмент служить для передпосівної обробки:
- розпушування ґрунту;
- вирівнювання ґрунту;
- подрібнення і дроблення грудочок;
- прибирання сміття між чагарниками та інші садові роботи.
Граблі Fiskars Solid (1016036) вироблені з якісної загартованої сталі. У своєму складі вона містить бор – для підвищення міцності інвентарю та терміну його експлуатації. Надійна конструкція гармонійно поєднується з легким вагою інструменту. Все завдяки алюмінієвому черешку – одному з найбільш легких металів.
Вартість садових грабель Fiskars Solid (1016036) відповідає заявленому виробником якості. Насадка грабель навмисно закруглена і має 14 зубів у загальній чисельності. Закруглена форма зубців дозволяє підвищити продуктивність прибирання сміття і швидко вирівняти грунт.
Завдяки використанню якісного матеріалу зуби стійкі до навантажень і з плином часу не деформуються. Граблі не схильні фактору корозії. Прогумована Рукоятка, а значить, точно не вислизне з рук в невідповідний момент! Її довжина підійде для будь-якого члена сім'ї.
Садові граблі Fiskars Solid (1016036)– це комфорт, доступний кожному!
Особливості:
- Граблі підходять для розпушення і обробки грунту перед посадкою цибулин, для збору садового сміття та опалого листя.
- Зубці виготовлені із загартованої вуглецевої сталі, а держак з алюмінію
Ви можете купити граблі для грунту Fiskars Solid (1016036) в таких містах, як Таранівка, Жовтень, Нововолинськ, Первомайськ, Мелітополь, Бердянськ, Червоне, Ірпінь, Іллічівськ, Новгород-Сіверський, Українка, Трускавець, Рівне, Чернівці, Слов'янськ і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.67 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина рукоятки | 1540 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип інструменту | Граблі штирьові |
| Ширина робочої частини | 358 мм |
- Ціна: 978 ₴





