Граблі для грунту Fiskars QuikFit (1000654) - відмінний багатоцільовий інструмент, спеціально призначений для згрібання, вирівнювання або " згладжування насіннєвих посівів, які покривають більш широку область.
16 зубів із загартованої вуглецевої сталі працюють через грунт з невеликим опором, руйнуючи її до найдрібніших частинок і створюючи ідеальний ґрунт для посадки насіння. Цей інструмент можна використовувати з усіма стандартними живцями Fiskars QuikFit™ в якості стандартного ручного
Особливості:
- Чудово підходять для згрібання, вирівнювання або " згладжування грядок, що покривають велику площу.
- 16 зубів із загартованої борвмісної сталі.
- Рекомендований держак: Держак QuikFit великий (136001)
- Держак в комплект не входить
Ви можете купити граблі для грунту Fiskars QuikFit (1000654) в таких містах як Кременчук, Андріївка, Дніпродзержинськ, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Дрогобич, Українка, Трускавець, Рівне, Чернівці, Слов'янськ і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.493 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина рукоятки | 205 мм |
| Кількість зубів | 16 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип інструменту | Граблі штирьові |
| Ширина робочої частини | 400 мм |
- Ціна: 601 ₴




