Кутова шліфмашина BOSCH GWS 750 S Professional - універсальна мала болгарка 125 мм, одноручна, оснащена найменшим розміром редуктора, що дозволяє легко і зручно тримати інструмент BOSCH GWS 750 S Professional однією рукою, а також використовувати його у важкодоступних зонах - в кутку, над головою. Оновлені вугільні щітки, оптимізоване охолодження. Пилозахищений двигун і захист від випадкового включення, жорстко фіксується захисний кожух роблять болгарку BOSCH GWS 750 S Professional максимально тривалим в експлуатації і безпечним для оператора електроінструментом для шліфування матеріалу покриття, пластмаси, каменю (у тому числі, і сухе свердління). Швидку зміну оснащення можна зробити в болгарці BOSCH GWS 750 S Professional, завдяки фіксації шпинделя.
Особливості Bosch GWS 750 S:
- Двигун нової конструкції у порівнянні з GWS 6 забезпечує вище швидкість і на 13% більше продуктивність. Має на 30% більше простору для тепловідводу, нову поліпшену обмотку. Товщина його стінок збільшена на 15%. Жорсткість арматури посилена для зниження вібрацій.
- Нова, вдосконалена модель відрізняється особливою міцністю, надійністю, компактністю конструкції.
- Оновлені вугільні щітки
- Оптимізоване охолодження
- Найменший обхват рукоятки
- Новий високопродуктивний двигун 750 Вт
- Ергономічна форма корпусу - зручний розмір для хвату долонею
- Захист від випадкового включення
- Спеціально розроблені повітрозабірники для оптимального охолодження двигуна, захисту від пилу і більш тривалої служби
- Висока стійкість до перевантажень
- Зміна оснастки при зафіксованому шпинделі
- Захисний кожух з фіксацією – швидке та, що гарантує безпеку в роботі.
Ви можете купити кутову шліфмашину Bosch GWS 670 у таких містах, як Кам'янське, Кривий Ріг, Канів, Лисичанськ, Миколаївка, Баланівка, Виноградів, Херсон, Біла Церква, Енергодар, Коцюбинське, Білопілля, Волноваха, Дніпрорудне, Олександрія, Зміїв, Луцьк, Балаклія і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 695 ₴





