Электрическая мясорубка Грюнхельм AMG23 – надежный бытовой прибор, призванный в помощь в таком не простом деле, как приготовление фарша и измельчения мясной продукции. С данной электромясорубкой можно смело браться за приготовление любого блюда и быть уверенным на 100% – оно вам по силам! Мощность мотора составляет 1200Вт, чего вполне достаточно для работы при самых максимальных нагрузках. Отличие электромясорубки Grunhelm AMG23 от аналогов состоит в наличии защиты от перегрева и функции реверса. Таким чином, вибравши м'ясорубку Grunhelm, Ви за цілком прийнятною ціною купуєте надійний і якісний прилад.
Особливості Grunhelm AMG23:
- ергономічний дизайн;
- мала вага і компактні розміри;
- оптимальна потужність;
- прогумовані ніжки;
- функція реверсу;
- захист від перегріву.
Комплектація:
- електром'ясорубка Грюнхельм AMG23;
- решітки (3шт.);
- ніж з нержавіючої сталі;
- штовхач;
- лоток;
- насадка для ковбас;
- насадка "Кебе" (2шт);
- шнек;
- набір кріплень;
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
Ви можете купити м'ясорубку електричну Grunhelm AMG23 в таких містах, як Дніпрорудне, Олександрія, Зміїв, Луцьк, Балаклія, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Новотроїцьке, Вишгород, Калуш, Тячів, Прилуки, Святогірськ, Червоне, Ірпінь, Іллічівськ, Новгород-Сіверський, Дмитрівка, Іршава, Володимир-Волинський і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 303 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Штовхач | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 928 ₴


