Електрична м'ясорубка Grunhelm AMG18SJ – надійний побутовий прилад з комплектом додаткових насадок для виконання операцій по шатківниці, подрібнення і перемелювання овочів, фруктів і м'яса. З даної электромясорубкой можна сміливо братися за приготування будь-якої страви і бути впевненим на 100% – воно вам по силам! Потужність мотора становить 1800Вт, чого цілком достатньо для роботи при максимальних навантаженнях. Відмінність електром'ясорубки Grunhelm AMG180SJ від аналогів полягає в наявності спеціальної насадки для соку і комплекту інших насадок. Також варто відзначити захист від перегріву і функцію реверсу. Таким чином, вибравши м'ясорубку Grunhelm, Ви за цілком прийнятною ціною купуєте надійний і якісний прилад.
Особливості Grunhelm AMG180SJ:
- ергономічний дизайн;
- мала вага і компактні розміри;
- насадка для отримання соку з фруктів;
- висока потужність;
- прогумовані ніжки;
- функція реверсу;
- великий набір насадок;
- захист від перегріву.
Комплектація:
- електром'ясорубка Grunhelm AMG180SJ;
- решітки (2шт.);
- ніж з нержавіючої сталі;
- штовхач;
- лоток;
- насадки для ковбасок ;
- насадка "Кебе";
- шнек;
- насадка для соку;
- барабан для шинкування;
- штовхач шинкування;
- камера шинкування;
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
Ви можете купити м'ясорубку електричну Grunhelm AMG180SJ в таких містах, як Новомосковськ, Райгородок, Південний, Жовті Води, Полтава, Коломия, Конотоп, Нетішин, Червоноград, Сміла, Генічеськ, Кегичівка, Вовниги, Чернігів, Ужгород, Новоград-Волинський і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.8 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.43 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Штовхач | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 639 ₴


