Електрична м'ясорубка Grunhelm AMG140W – надійний побутовий прилад, покликаний на допомогу в такій не простій справі, як приготування фаршу і подрібнення м'ясної продукції. З даної электромясорубкой можна сміливо братися за приготування будь-якої страви і бути впевненим на 100% – воно вам по силам! Потужність мотора становить 1400Вт, чого цілком достатньо для роботи при максимальних навантаженнях. Відмінність електром'ясорубки Grunhelm AMG140W від аналогів полягає в наявності захисту від перегріву і функції реверсу. Таким чином, вибравши м'ясорубку Grunhelm, Ви за цілком прийнятною ціною купуєте надійний і якісний прилад.
Ви можете купити м'ясорубку електричну Grunhelm AMG140W в таких містах, як Лозова, Козелець, Павлоград, Львів, Полтава, Дніпропетровськ, Стрий,
Бориспіль, Велика Олександрівка, Новокубанка, Вознесенськ, Барвінкове і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.4 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Штовхач | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 789 ₴


