Довга лампа призначена для кріплення на кришку / клапан / мотор. 120 світлодіодів, світловий потік 350 лм, яскравість 13000 мкд, металогідридний акумулятор 7,2 В, 1800 мАч. Довга лампа для освітлення моторного відсіку. Час роботи: 60 світлодіодах - 8 год, при 120 світлодіодах - 4 ч. Натяжна і магнітний тримач з додатковими гачками, на які можна підвісити лампу. Лампа може бути знята з робочої ручки. Можливість одночасної зарядки і освітлення.
Особливості
- Яскравість: 13000 MCD.
- Кількість світлодіодів: 30+7.
- Тип акумулятора: Ni-Mh.
- Напруга акумулятора: 3,6 Вольт.
- Ємність акумулятора: 12000 мА в годину.
Ви можете купити світлодіодну лампу YATO YT - 08505 в таких містах, як Дніпродзержинськ, Умань, Чернігів, Слов'янськ, Дрогобич, Українка, Трускавець, Рівне, Мерефа, Кам'янець-Подільський, Очаків, Одеса, Житомир і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і Ви отримаєте повну консультацію про товар, а ціни і сервіс вас приємно здивують!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Потужність | 7.2 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 1075 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 350 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 |
| Номінальна напруга | 220 |
- Ціна: 3 097 ₴





