влевовправо
-16%Болгарка YATO YT-82101
- Готово до відправки
- Код: YT-82101
2 889 ₴
2 427 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82101 призначена для виконання будівельних і ремонтних робіт, пов'язаних з різкою і шліфуванням різних поверхонь, в часності і нержавіючої сталі. Дуже міцна кутова шліфувальна машина, рекомендована для професіоналів. Оснащена зручною регульованою ручкою. Кабель живлення виготовлений з матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень.
Особливості кутової шліфмашини YATO YT-82101:
- Висока потужність запобігає заклинювання диска під час різання твердих матеріалів
- Мідна обмотка захищає від перегріву
- Ідеально встановлена шестірня з твердістю HRC 53-56
- Циркуляція повітря, що охолоджує ротор і шестерню, захищає інструмент від попадання пилу
- 6-ступеневе регулювання швидкості обертання за допомогою ручки
- Міцний і зручний бічний перемикач
- Функція підтримки постійної швидкості диска при роботі на низькій швидкості
- Soft start – плавний пуск
- Товстий гумовий кабель довжиною 3 м, стійкий до механічних пошкоджень
Ви можете купити кутову шліфмашину-болгарку YATO YT-82101 в таких містах, як Новотроїцьке, Вишгород, Калуш, Тячів, Прилуки, Святогірськ, Червоне, Ірпінь, Іллічівськ, Новгород-Сіверський, Дмитрівка і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 2 427 ₴



