-16%Аккумуляторная болгарка YATO YT-82828
- Готово до відправки
- Код: YT-82828
7 194 ₴
6 044 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
Мощная и удобная угловая шлифмашина YATO YT-82828, разрезает приблизительно 50 арматурных стержней диаметром 10 мм или в два раза больше 6 мм гладких стержней или резьбовых стержней M8 из стали 4.8 мм при одном заряде батареи. Высокая скорость вращения 10000 об/мин позволяет эффективно работать в местах, где нет питания от электросети. Конструкция переключателя и его положение в средней части электроинструмента облегчают работу.
Особливості акумуляторної шліфмашини YATO YT-82828:
- Високі обороти у класі акумуляторних шліфувальних машин гарантують швидку різання
- Низький рівень вібрації
- Зручна ручка
- Компактний розмір
- Блокування шпинделя для полегшення зміни диска
- 4-ступінчастий індикатор батареї
- Захист від перегріву акумуляторних осередків
- Система 18 – робота на загальній батареї, що підходить для серії пристроїв
- Запасні батареї ємністю: 2 Ач (YT-82842), 3 Ач (YT-82843) і 4 Ач (YT-82844)
Комплектація Акумуляторна болгарка YATO YT-82828:
- Кутова шліфмашина YT-82828
- Два акумулятора Li-Ion 18 (3 Ач)
- Зарядний пристрій
Ви можете купити кутову шліфмашину-болгарку YATO YT-82828 в таких містах, як Суми, Комсомольське, Барвінкове, Миколаїв, Коростень, Іршава, Мерефа, Южноукраїнськ, Енергодар, Таранівка, Новоград-Волинський, Чернігів, Лозова, Біла Церква, Південний, Ірпінь, Ладижин, Червоноград, Бориспіль, Нікополь і будь-якому іншому місті України ― оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 6 044 ₴



