влевовправо
-16%Перфоратор YATO YT - 82122
- Готово до відправки
- Код: YT-82122
5 356 ₴
4 500 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор YATO YT-82122 - дозволяє свердлити матеріал будь-якого типу завдяки двом самоблокується патронам. Добре працює для свердління під електричні коробки, для облаштування кабельних борозен і для свердління без удару з допомогою патрона діаметром 13 мм Висока потужність і швидкість забезпечують швидкий хід роботи.
Особливості Перфоратора YATO YT-82122
- Металевий корпус
- Швидка зміна головок
- Бічна поворотна ручка для налаштування робочого режиму: кування, свердління, свердління з ударом або позиціонування бурового інструменту
- Сталеве зчеплення для захисту користувача від перевантаження і травми
- Упакований в міцний пластиковий кейс з металевими клямками
Купити Перфоратор YT - 82122 Ви можете в Жовті Води, Лозова, Коломия, Конотоп, Нетішин, Червоноград, Сміла, Генічеськ, Кегичівка, Вовниги, Чернігів, Ужгород. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнеться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 3.3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 500 ₴


