влевовправо
-16%Перфоратор YATO YT - 82123
- Готово до відправки
- Код: YT-82123
5 671 ₴
4 764 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор YATO YT-82123 - мощный инструмент для бурения и сверления. Оснащен высокоэффективным и долговечным электропневматическим механизмом (5 Дж и 5000 уд/мин) с масляным охлаждением. Устройство имеет муфту из высокопрочной стали, обеспечивающую отличную защиту от перегрузки.
Особенности Перфоратора YATO YT-82123
- Две функции: сверление с ударом и долбление
- Быстрая смена насадок
- Муфта из прочной стали, обеспечивающая отличную защиту от перегрузки
- Допоміжна ручка з регулюванням 360°
- Упакований в міцний пластиковий кейс
Купити Перфоратор YT - 82123 Ви можете Вознесенськ, Барвінкове, Бурштин, Хуст, Лубни, Нова Каховка, Олевськ, Суми, Ладижин, Родзинки, Петропавлівська Борщагівка Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнеться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 764 ₴


