Електрогенератор Werk WPG3600 - розроблений для використання в заміському будинку, майстерні, на дачі, будівельної майданчику та інших об'єктах, де спостерігаються часті перебої електроживлення або повна його відсутність. Техніка характеризується ощадливим споживанням палива, низьким рівнем шуму і наявністю систем захистів, які забезпечують стабільну роботу в будь-якому режимі і при будь-яких кліматичних особливостях.
Як і більшість генераторів цього класу, Werk WPG3600 обладнаний чотиритактним бензиновим двигуном потужністю 3.4 л. с. Верхнє розташування клапанів OHV сприяє плавній подачі палива, а також швидкого і повного його згоряння.За ефективний відвід тепла відповідає примусова система повітряного охолодження, завдяки чому забезпечується хороша вентиляція, що виключає ймовірність перегріву устаткування. Паливний бак пристрою має обсяг 15 л, що дозволяє забезпечувати безперебійну подачу електроенергії для різних побутових потреб протягом 12 годин. Как правило, в технике малой механизации используется система ручного запуска двигателя. Генератор Werk WPG3600 не стал исключением, он также, как и другие аналогичные модели, заводится ручным методом посредством резкого выдергивания тросового механизма. Передняя панель управления получила понятный и удобный интерфейс, с которым может справиться даже тот, кто никогда ранее не сталкивался с данной техникой. Производитель предусмотрел 2 розетки с выходным напряжением 220 — 230В, кнопку аварийного отключения, вольтметр и индикатор уровня масла. Розетки закриті міцними пластиковими кришками, які надійно захищають контакти від попадання вологи і пилу.
Особливості Werk WPG3600:
- хромовані стінки циліндра;
- посилена рама;
- мідні обмотки генератора;
- низький рівень шуму;
- компактні розміри;
- захист від перевантаження двигуна;
- захист від низького рівня масла.
Комплектація Werk WPG3600:
- бензогенератор Werk WPG3600;
- свічковий ключ;
- комплект роз'ємів;
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
Ви можете купити електрогенератор Werk WPG3600 в таких містах, як Ірпінь, Ладижин, Червоноград, Бориспіль, Нікополь, Нова Каховка, Булахівка, Зеленодольськ, Миколаївка та будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 12 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.45 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 9 073 ₴




