Вибрационная шлифмашина Makita BO3711 - это профессиональный инструмент для тонкой шлифовки. Шлифмашина оснащена эффективной системой пылеудаления через шлифовальную пластину. Эргономичная конструкция обеспечивает комфорт и полный контроль над инструментом даже при работе одной рукой. Большие зажимные крепления предназначены для быстрой и легкой замены шлифовальной бумаги.
Вібраційна шліфмашина Makita BO3711 має наступні особливості:
- Ефективна система пиловидалення через шліфувальну пластину
- Ергономічна конструкція з гумовими вставками на ручці і корпусі забезпечує комфорт і повний контроль над інструментом навіть при роботі однією рукою
- Удосконалена ситема затискачів для швидкої і легкої зміни шліфувального паперу
- Великий зручний вимикач куркової
- Електронне регулювання кількості ходів опорної пластини
Комплект поставки: крім шліфмашина Makita BO3711 входить також пилозбірник, пуансон і шліфувальний папір 93х228 мм.
Купити шліфмашину вібраційну Makita BO3711 Ви можете в таких містах як - Лозова, Коломия, Конотоп, Нетішин, Червоноград, Сміла, Генічеськ, Кегичівка, Вовниги, Чернігів, Ужгород, Новоград-Волинський та інших містах України. Телефонуйте, наші ціни доступні, а висококваліфіковані менеджери допоможуть вам у виборі та купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина шліфування | 93 мм |
- Ціна: 4 999 ₴






