Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційна шліфмашина Makita 9046 призначена для тонкого шліфування невеликих поверхонь. Шліфувальна машина оснащена потужним двигуном. Може застосовуватися як стандартна абразивний папір, так і абразивний папір на липучці.
Вібраційна шліфмашина Makita 9046 має наступні особливості:
- Потужний 600Вт інструмент для професіоналів
- Може застосовуватися як стандартна абразивний папір, так і абразивний папір на липучці
Комплект поставки: кроме шлифмашины Makita 9046 входит также бумажный пылесборник с держателем и шлифовальная бумага.
Купить шлифмашину вибрационную Makita 9046 Вы можете в таких городах как - Чернигов, Ужгород, Новоград-Волынский, Винница, Красногоровка, Киев, Орловское, Бахмут, Белгород-Днестровский и других городах Украины. Звоните, наши цены доступны, а высококвалифицированные менеджеры помогут вам в выборе и покупке.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Ширина шліфування | 125 мм |
- Ціна: 12 450 ₴



