Щіткова шліфмашина Makita 9741 - це унікальна розробка для шліфування найрізноманітніших матеріалів. Модель добре збалансована, має низьке розташування центру тяжіння і велику передню дугоподібну ручку. Нейлонова шліфувальна щітка надає красиву текстуру деревини, а додаткові щітки призначені для швидкого і ефективного видалення фарби та іржі. Також є можливість підключення пилососа.
Шліфувальна машина Makita щіткова 9741 має наступні особливості:
- Унікальна розробка, для шліфування найрізноманітніших матеріалів
- Добре збалансований інструмент з низьким розташуванням центру тяжіння і великий передній дугоподібної рукояткою
- Нейлонова шліфувальна щітка надає красиву текстуру деревини
- Додаткові щітки для швидкого і эффетивного видалення фарби та іржі
- Можливо приєднання пилозбірника
Комплект поставки: крім шліфмашина Makita 9741 входять також нейлонова шліфувальна щітка К80, патрубок для підключення пилососа і 2 шестигранних ключа.
Купити шліфмашину Makita щіткова 9741 Ви можете в таких містах як Харків, Одеса, Тернопіль, Павлоград, Бердянськ, Слов'янськ, Біла Церква, Донецьк, Кіровоград, Миколаїв та інших містах України. Телефонуйте, наші ціни доступні, а висококваліфіковані менеджери допоможуть вам у виборі та купівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 4.2 кг |
| Довжина стрічки/листа | 100 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Тип шліфмашини | щіткова |
| Ширина стрічки/листа | 120 мм |
| Ширина шліфування | 120 мм |
- Ціна: 20 600 ₴




