Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики SAS16
| Виробник | SEQUOIA |
| Вага, кг | 5 |
| Ємність акумулятора, Ач | 8 |
| Ємність резервуара, л | 16 |
| Джерело живлення | акумуляторний |
| Максимальний тиск розпилення, бар | 4 |
| Спосіб переміщення | ранцевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий, 12 В |
| Комплектація | • Акумулятор • Зарядний пристрій |
Особливості SAS16
• Акумуляторний обприскувач SEQUOIA призначений для роботи у великих садах, теплицях.
• Безшумна робота і відсутність шкідливих викидів в атмосферу.
• Спеціальний насос обприскувача, підвищує тиск рідини в резурвуаре, що покращує ефективність під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Виробник | SEQUOIA |
| Колір | Помаранчевий |
| Загальна вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 500 ₴











