Воздуходув-пилосос електричний Makita UB1103Z - це компактний інструмент з ергономічним дизайном. Електродвигун з потужністю 600 ват здатний створювати потік повітря об'ємом до 246 метрів кубічних на годину. Апарат Makita UB1103Z купити в нашому магазині який можна за прийнятною ціною, володіє низьким рівнем шуму і вібрації. Міцний корпус не дозволяє утворюватися статичної електрики під час експлуатації. Цей інструмент може використовуватися як повітродув зі спеціальним гумовим носиком, або як пилосос спільно з пилозбірником. Якщо придбати Makita UB1103Z, то цей універсальний агрегат стане незамінним помічником. Можливість регулювання кількості обертів дозволить точно контролювати процес всмоктування або здування. Зручна ручка з нековзним покриттям допомагає комфортно працювати інструментом.
Особливості Makita UB1103Z:
- Корпус інструменту запобігає утворенню статичної електрики під час пиловидалення
- Нова конструкція рукоятки забезпечує зручну роботу з інструментом
- Великий курковий перемикач з регулюванням числа обертів можна натискати двома пальцями, що забезпечує зниження втоми користувача
- Інструмент може використовуватися в якості пилососа з додатковим пилозбірником
Комплектація Makita UB1103Z:
- Воздуходув-пилосос
- Пилозбірник
- Гумовий носик
- Документація
- Упаковка
Ви можете купити воздуходув-пилосос електричний Makita UB1103Z в таких містах, як Харків, Кролевець, Василівка, Крути, Рибальче, Краматорськ, Марганець, Рахів, Ніжин, Лозова, Козелець, Павлоград, Львів і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 660 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 0.82 к. с. |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 246 м/сек |
| Живлення | 220 В |
- Ціна: 5 599 ₴







