Воздуходув-пилосос електричний Makita UB0801V - агрегат, який поєднує в собі функції повітродувки і пилососа. Захищена конструкція корпусу запобігає накопиченню агрегатом статичної електрики. Прибирання різноманітного сміття стає легко здійсненним завданням, адже мотор потужністю 1650 Вт, здатний розвинути до 9000 об/хв на першій швидкості і до 17000 – на другий. Це дозволяє подавати сильний струмінь повітря, якої вистачить для «здування» великих частинок сміття. Нуждаясь в компактном инструменте, а вес (3,2 кг) и габариты агрегата достаточно небольшие, стоит обратить внимание на данный аппарат и купить для дома: «уборка участка или гаража станет простой игрой, если Makita UB 1101 будет под рукой!»
Особенности UB0801V:
- Двухскоростной воздуходув
- Мощный двигатель мощностью 1650 Вт для высокой производительности
- Преобразование в измельчитель листьев с дополнительным комплектом
- Лезвия на внутреннем вентиляторе измельчают громоздкие листья, чтобы уменьшить собранный объем в мешок для пыли. Алюминиевый пропеллер измельчает мусор в соотношении 8:1
- Выбор уровня мощности (настройки высокого / низкого уровня)
- Максимальный объем воздуха 7,1 м³/мин для более быстрой очистки больших площадей
- Удобная, легкая машина для чистки, удаления пыли и сушки машин и оборудования
- С пылесборником может использоваться как пылесос
- Отсутствие накопления статического электричества
- Поставляется с комплектом для измельчения
- Эргономичная ручка комфортна для продолжительной работы
Комплектация UB0801V:
- Воздуходувка-пылесос
- Всасывающий наконечник
- Пылесборник
- Комплект для измельчения
- Руководство по эксплуатации
- Упаковка
Ви можете купити воздуходув-пилосос електричний Makita UB0801V в таких містах, як Українка, Лубни, Родзинки, Чаплинка, Кам'яно-Зубиловка, Рівне, Тячів, Охтирка, Новодністровськ, Кегичівка, Виноградів, Баланівка, Умань, Вовниги, Зміїв, Кам'янець-Подільський і будь-якому іншому місті України - оформивши замовлення в нашому інтернет магазині. Телефонуйте, наші ціни змусять Вас посміхнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 82 м/сек |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 11 куб.м/год |
| Об'єм сміттєзбірника | 35 л |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Споживана потужність | 1650 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 220 В |
- Ціна: 6 622 ₴




